Šilumos siurbliai oras-oras yra praktiškas ir sumanus pasirinkimas tiek įrengiant naujus namus, tiek renovuojant senus. Vienas svarbiausių šių siurblių privalumų yra ekonomiškas ir efektyvus patalpų šildymas (o taip pat ir šaldymas), oro valymas. Kitas privalumas, kuriuo pasižymi šie siurbliai – montavimas yra greitas ir paprastas.

ŠILUMOS SIURBLIAI ORAS-ORAS, KODĖL RINKTIS ŠIĄ ŠILDYMO SISTEMĄ?

vdk statyba

Svarstydami apie šildymo sistemos pasirinkimą pasveriame visus pliusus ir minusus. Siurbliai oras-oras pasižymi daugybe privalumų. Nors yra gana nedideli ir gali būti montuojami taip, kad jų net nepastebėsite, šie siurbliai puikiai apšildo viena ar daugiau patalpų. Skirtingų gamintojų siurbliai skiriasi savo galimybėmis, todėl galite rinktis būtent tai, kas yra reikalinga atsižvelgiant į namų plotą ar patalpų skaičių.

Šie šilumos siurbliai veikia mažiau inertiškai, tad oras patalpose sušyla greičiau, palyginti su kitomis šilumos siurblių sistemomis. Tai lemia mažesnes energijos sąnaudas ir paverčia šiuos siurblius vienu ekonomiškiausių šildymo būdų.

Šilumos siurbliai patalpų orą gali ne tik sušildyti, bet ir atvėsinti – tai labai naudinga savybė. O vertinantys kokybę ir ieškantys optimalių sprendimų įvertins tai, kad šie siurbliai, atlikdami savo darbą, patalpų orą taip pat ir išvalo.

Uždaryti meniu
SKAMBINTI